Monday, July 19, 2010

Flormar Neon N006

Koleksiyonun son incesi, super ince ojesi =)

Resimler 3 kat uygulanmis hali...

** Bu renkleri bir kat beyaz oje ustune surerseniz seffaflik kaybolur. Ama ben yaniltmak istemedigim icin altlarina beyaz oje surmedim.

Beyaz oje ile uygulanmis hali orta parmagim, isaret parmagi ise normal 3 kat =) Beyaz oje ile uygulamak sabir ister, eger sabriniz yoksa onermem. Bir kat beyaz kurucak sonra 2 kat renk uygulanicak cok zaman.. Birde beyaz renk surmek cok kolay degildir, yapisi kalindir.

* Evet eger ojem yoksa ve stresliysem koparirim bende tirnak etlerimi =) Goz ardi ederseniz, sevinirim...*** Urunler firma tarafindan numune olarak gonderilmistir. Yazida gecen butun kisisel gorusumdur. Iletisim icin insideofmypurse@gmail.com

14 ♥ MUTLULUK KAYNAGIM YORUMLAR- COMMENTS ♥:

Makyaj Cantam said...

Güzel bir sarıymış zuzucum ama şeffaf gerçekten altına beyaz sürsek olur ama di mi.

Zuzu said...

Seffaflik gider canim gene sabah surer cekerim resmini beraber bakmis oluruz hemde rengine.. simdi surmek isterimde yaniltmayalim isiktan =)

Joey Potter said...

Öykü'nün ikna edemediği sarı oje kullanmaya senin resimlerin mi ikna edecek değiştirecek fikrimi acaba? :D Güzelmiş ama işte sarı rengim değil ama güzel yaa bilmem ki :D

ceren said...

valla zerre kadar neonlukla alakası yok bu sarının... pastel'in neon sarısı ile yanyana gelince zaten flormar "bildiğimiz sarı" oluveriyor...

jo.frougal said...

What a bright, cheery color, it's very pretty!
You're getting an award because you're sweet and lovely.

Did Dans La Mode said...

ahh bu sarıya bittim bennn :) bi denemek istedim bak şimdi sarı seven biri olarak :)

Tannesi said...

Keşke sadece tek bir tırnağını beyaz üstüne sürüp de gösterseydin... Bence de bu haliyle güzel bir sarı ama asla neon gibi durmuyor.

Zara said...

Hm. Doesn't look neon to me, but it's a pretty yellow!

Zuzu said...

Makyaj Cantam: Surdum koydum bakalim begenicek misin =)

Joey Potter: Canim Oyku ikna edememisse benimde zordur isim =) Hem belkide sari senin rengindir ve sen bilmiyorsundur denemeden bilemezsin ki ;)

Ceren: Duydum Pastel in neonlarini da ama denemek kismet olmadi. Bence de pek neonluk yok ama uv isigi altinda renkleri parliyormus =)

Jo.Frougal: Thank you so much honey =) you too =)

Did Dans La Mode: Canim denemelisin ama rengini seffaflik golgeliyor =) keske biraz daha kremsi yapida yapsalardi renk kendini daha belli ederdi. 3-4 kat surdum ben genelde...

Tannesi: surdum surdum bak sonda =)

Zara: yes you are pretty right. If it is neon, it must be more shinny and bright! though color is good!

Makyaj Cantam said...

Hmm kesinlikle beyaz ile daha iyiymiş, teşekkürler zuzucuğum :)

Tannesi said...

Gördüm gördüm, teşekkürler!
xxx
Çok daha güzel olmuş beyazla birlikte... :)

Zuzu said...

Ama bir daha sur deseler surmem ben ... ugrasmam beyazi sur, kurut cok uzun is birde uzun zaman tutmadim tirnagimda kesin soyulma sorunuda olur =)

Anonymous said...

bundan ben de sürdüm ama tırnağımda sarılık kaldı sende de oldu mu aynısı? yeşil

Rococosh said...

beşbin kat sürmek gerekiyor bunu :( buyüzden bozulup duruyor claires den aldım yeni bir sarı ondan çok memnunum tek katta mat limon sarısı misss ;)

Post a Comment